Ako to funguje

Výrobok vám odporúčame aplikovať ihneď po sprchovaní, kedy je pokožka ešte mäkká a najlepšie pripravená na ošetrenie. Odporúčame, aby ste zvyšky odumretej pokožky odstránili suchým uterákom. Intheline krém natierajte na čistú a suchú pokožku v oblasti pásu, bokov, stehien a zadku. Aktívne prírodné zložky krému preniknú cez pokožku a urýchlia rozpad tukových buniek.

Ako správne používať krém Intheline?

Správne používanie všetkých produktov je pre ich účinnosť naozaj kľúčové. Krém Intheline by sa mal aplikovať kruhovými masážnymi pohybmi na partie tela, kde chcete odstrániť nadmerný tuk. Tlak rúk musí byť jemný, nesmie spôsobovať bolesť, ale mal by byť dostatočne silný na to, aby aktívne zložky krému prenikli cez pokožku a ovplyvnili tukové usadeniny.

Je dôležité sústrediť sa na proces aplikácie krému a tým si nájsť čas aj pre seba. Uvedomte si, že je to čas, ktorý môžete stráviť sama so sebou a sústrediť sa na vlastnú pohodu a relax. Kruhovými pohybmi stimulujete krvný obeh a okrem aplikácie účinných látok sa staráte aj o detoxikáciu tela.

Ako často sa odporúča používať krém Intheline?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame používať krém dvakrát denne, t.j. ráno a večer. Nie je potrebné aplikovať krém častejšie, pretože všetky účinné látky majú aktívne zloženie, ktoré spaľuje podkožný tuk.

Keď dosiahnete požadovaný výsledok, odporúča sa používať Intheline krém každý druhý deň, ráno alebo večer, aby ste si výsledok udržali.