Jedinečné zloženie

Krém Intheline bol vyvinutý na základe vedeckej štúdie, ktorú realizovali vedci na univerzite v Padove v Taliansku. Pri vývoji tohoto krému spojili sily odborníci z oblasti lekárstva, chirurgie, experimentálnej medicíny, výživový experti a tiež farmaceuti. Testovaním zistili, že objem tukových zásob okolo stehien výrazne klesol užívateľom, ktorí denne používali krém s 2,5% obsahom kyseliny glycyrrhetinovej. Vo výsledkoch výskumu uviedli: „Na testovanom stehne ľudí, ktorí používali krém s obsahom kyseliny glycyrrhetinovej, bol preukázaný značný úbytok povrchového tuku v porovnaní s druhým stehnom, na ktoré sme krém neaplikovali, alebo sme použili placebo krém.“

Naša spoločnosť zohľadnila pri vývoji krému Intheline základné a kľúčové prísady, ktoré použili vo svojom výskume vedci na univerzite v Padove. Pomery prísad sme aplikovali rovnako ako odporúčala vedecká štúdia a do krému sme pridali presne 2,5 % kyseliny glycyrrhetinovej (extrakt zo sladkého drievka), ktorá podľa dôkazov poskytnutých univerzitou v Padove spaľuje podkožný tuk. Spoločne s lekárnikmi sme do krému pridali aj ďalšie zdokonaľujúce zložky, vďaka ktorým sa pleť leskne, je hebká a príjemne vonia.

Aký môžete očakávať výsledok? Ženy, ktoré sa zúčastnili na výskume, používali krém vo veľmi malých množstvách iba raz denne a zaznamenali sme u nich spaľovanie tuku. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku odporúčame krém Intheline používať dvakrát denne, nanášaním na časti tela, kde chcete odstrániť nadmerné tukové usadeniny. Jeden 100 ml krém postačí zvyčajne na jeden mesiac denného používania a počas tejto doby krém začne vykazovať svoje účinky.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame pravidelné používanie krému Intheline.

Zložky krému Intheline

Sladké drievko

Sladké drievko je rastlina, ktorá rastie v stredomorskom podnebí. Aktívne znižuje tvorbu kortizolu a tým pomáha odbúravať podkožný tuk. Sladké drievko je dôležitá zložka, ktorá sa prostredníctvom zoštíhlujúceho krému Intheline dostane do podkožného tkaniva, ovplyvní hladinu podkožných tukových buniek a účinne zníži nežiaduci lokálny tuk.

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea)

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) je rastlina rastúca v najodľahlejších častiach sveta, vysoko v horách. Má množstvo terapeutických účinkov a taktiež je účinná pri odbúravaní podkožného tuku. Znižuje hladinu kortizolu, ktorý má na svedomí usádzanie podkožných tukových buniek v oblasti pása, bokov, stehien a zadku. Je to jedna z dvoch kľúčových zložiek krému Intheline.

Citrusy

Citrusové extrakty sú antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšiť mikrocirkuláciu krvi vo vašom tele a tým zaistiť aby bola vaša pokožka silnejšia a hladšia. Citrusy tiež povzbudzujú tvorbu keratínu a bielkovín vo vašej pokožke, napínajú ju, vďaka čomu je po používaní krému Intheline evidentný aj anticelulitídový efekt.

Slnečnicové a cyprusové oleje

Slnečnicový olej zabraňuje odparovaniu prirodzenej vlhkosti pokožky, má prirodzený hydratačný účinok, čistí pokožku a znižuje napätie. Výsledkom je väčšia výdrž pokožky. Krém Intheline je bohatý na lecitín, vitamíny A, D a E a nenasýtené tuky. Na druhú stranu Cyprusový olej premasťuje pokožku, čím zabraňuje jej lúpaniu a má aromatické účinky.