Najčastejšie otázky

INTHELINE – ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Aká je cena krému Intheline?
Cena krému je 29,90 EUR. Cena za dva krémy je 53,82 EUR (zľava 10%), cena za tri krémy je 76,25 EUR (zľava 15%).

2. Koľko stojí poštovné?
Poštovné je zadarmo.

3. Ako dlho budem čakať kým mi produkt dôjde?
Dodacia lehota pre Európu je 3-5 dní.

4. Čo je mesačné predplatné?
Mesačné predplatné poskytuje každomesačné dodanie krému (každých 30 dní) až dovtedy, kým predplatné nezrušíte. Predplatné môžete zaplatiť prostredníctvom platby cez PayPal. Obnovuje sa automaticky každých 30 dní a zrušiť ho môžete kedykoľvek, bez poplatkov.

5. Aké spôsoby platby prijímate?
Môžete použiť PayPal, všetky bežné kreditné karty, alebo platiť pri prebraní tovaru.

6. Ako/kde si môžem krém objednať?
Krém si môžete objednať na našej webovej stránke https://www.intheline-cosmetics.com/sk alebo pomocou správy na našom Facebookovom profile. Pokiaľ objednávate cez Facebook, uveďte prosím vaše meno, adresu a telefónne číslo potrebné na doručenie tovaru.

7. Môže sa tento krém používať počas tehotenstva, alebo počas dojčenia?
I keď je krém Intheline 100% prírodný a dermatologicky testovaný, nebol testovaný na tehotných a dojčiacich ženách, preto vám radíme ho počas tohoto obdobia nepoužívať.

8. Poskytujete nejaké vzorky krému zadarmo?
Ďakujeme za váš záujem, bohužiaľ momentálne nemáme žiadne vzorky zadarmo. Krém si môžete si objednať na https://www.intheline-cosmetics.com/sk/

9. Ako funguje krém Intheline?
Zoštíhľujúci krém Intheline je 100% prírodný. Hlavnou zložkou je kyselina glycyrrhetinová (extrakt zo sladkého drievka), ktorá je klinicky dokázaná účinná látka pri odbúravaní podkožného tuku. Krém má spevňujúci účinok, redukuje celulitídu ako aj podkožný tuk, čo vedie ku zníženiu obvodu. Je dermatologicky testovaný. Výsledky sa dostavia po 2-4 týždňoch, ale pre optimálny výsledok odporúčame krém používať minimálne 2 mesiace.

10. Naozaj Intheline funguje?
Áno. Intheline má klinicky preukázanú účinnosť a viac ako 10 000 spokojných zákazníkov. Ponúkame tiež 100% záruku spokojnosti.

11. Funguje Intheline aj na celulitídu?
Áno, hlavná zložka kyselina glycyrrhetinová (extrakt zo sladkého drievka) je klinicky dokázaná ako účinná proti podkožnému tuku, spôsobujúceho celulitídu. Krém má spevňujúci účinok a redukuje celulitídu veľmi efektívne.

12. Funguje Intheline aj pre mužov?
Áno, Intheline funguje pre mužov rovnako efektívne ako aj pre ženy. Máme veľa spokojných zákazníkov mužov.

13. Ako skoro môžem vidieť výsledky?
Výsledky sú viditeľné do 2-4 týždňov.

14. Ako dlho môžem krém používať?
Intheline môžete používať tak dlho ako len budete chcieť. Pokiaľ ho používate prvýkrát odporúčame používať ho minimálne 2 mesiace pre optimálne výsledky.

15. Nie som spokojná/spokojný s výsledkom. Môžem krém vrátiť a dostať naspäť svoje peniaze?
Je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojný s naším produktom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať krém 2 mesiace, každý deň, dvakrát denne. V prípade, že nie ste spokojný s výsledkom, môžete produkt (v originálnom balení, i keď je krém prázdny) aj s meracím pásmom vrátiť tak, že ho zašlete na našu adresu INTL d.o.o., Barjanska č. 5, 1000 Ĺubľana, Slovinsko. Napíšte nám prosím, prečo produkt vraciate, vaše meno, adresu a číslo bankového účtu, aby sme vám mohli poslať úhradu za produkt.